Jump to content
Naujienų srautas
 • Tvarkomos gramatinės klaidos. Jei radote klaidų - rašykite administracijai

Binkis_Ceres

Nariai
 • Pranešimų skaičius

  39
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2

Binkis_Ceres paskutinį kartą laimėjo Liepos 23

Binkis_Ceres turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

11 Žengiantis pirmus žingsius

Apie Binkis_Ceres

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Iš dalies gal ir sutinku su gun buginimu, bet bent jau nark tai tikrai būtu galima padaryti. Narkotikų tai jau tikrai niekas nespawnins.
 2. mane* Tam ir yra skirti anti-cheat. Ir kurti tu atskirų komandų nebūtinai reikėtu kurti, būtu galima per naudoti tas pačias kurias turi GP ir NP. Esu matęs tikrai ne vieną gerą anti-cheat prieš gun kulkų buginimą.
 3. Leisti civiliams pardavinėti savo ginklus ir narkotikus. Bent jau vieną iš jų. Tai leistu kurti nepriklausoma serverio gun ir nark ekonomiką. Mano manymu tai padėtu tiems žaidėjams kurie išėjo iš gaujų, mafijos ar tiesiog turėjo daug narkotikų jų atsikratyti.
 4. Tai ar sujunGti GP su Gaujom, ar su NP yra mažas skirtumas. Pati MINTIS yra, kad vietoj 2 atskirų darbų turėti 1 kuris galėtu pardavinėti ginklus, ir gaujom, ir mafijai, ir civiliams.
 5. Gaujos gauna tikrai limituotus ginklus, 150 AK, 100 DGL 50 SG, už 3000. Ir civiliai gali nusipirkti tik 3 ginklus iš gun shopo iš kurių 2 niekada nenaudojami dėl jų prastumo. Sakymas, kad GP nėra reikalingi tuo labiau pritaria sujunkti šitas 2 firmas.
 6. Pasiūlyčiau padaryti "kiosku", mažu parduotuvių sistema. Žmonės galėtu patys jas padaryti, čia būtu galima padaryti su sklypais. Juose būtu galima pardavinėti ginklus, narkotikus, maistą gal net mašinas. Būtu galima padaryti taip, kad pardavinėti ginklus reikėtu specialios licencijos, be kurios policija galėtu dėti baudas.
 7. Už. Policijai yra neapsakomai sunku gaudyti bėglius, nes vos tik pamate policijos mašina jie išsiteleportuoja, o policininkas nespėja padaryti įrodymų, kad jisai nuo jo bėga.
 8. TRV darbas uždirba 730 už degalus 700 už smėlį 500 už maistą ir 720 už elektroniką. Ėsmė, kad as esu aves tikrai daugiau nei vieną skunda dėl mažų kainų ir net kaikurie darbuotojai dėl to yra palikę firmą, plius tai yra neutralus darbas todėl važioti krovinius yra mūsų vienintelė veikla ir po kurio laiko ji labai atsibosta, o ir uždarbis po visos dienos dirbimo neviršija 30k ir omeny turiu pilnas 4h.
 9. Čia yra kelios idėjų kuriomis norėčiau pasidalinti: 1)Padidinti TRV uždarbi. Duoti daugiau už pristatytus krovinius. 2)Pamažinti mašinu kainas. dabartinės kainos yra aukštos, skirtos didesniai ekonomikai, kur gaunama yra daugiau. Dabar žaidėjams yra sunku nusipirkti geresnes mašinas negu pigių mašinų turguj. 3)Jeigu įmanoma leisti gaujom/mafijom gaminti narkotikus. Tai būtu kaip dar viena veikla nusikalstamom firom. Jos galėtu gaminti narkotikus, o pavyzdžiui TRV turėtu juos išvežioti. TRV gal dar galėtu atvešti reikiamas medžiagas joms gaminti. Gaujos/Mafijos galėtu kariauti dėl medžiagų. Galėtu valdyti narkotikų kainas, pardavinėti juos savo norima. 4)Jeigu neįmanoma 3 idėja, gražinti žolės rinkimo event, bet jame dalyvaut galėtu tik gaujos/mafijos. Jos tarpusavi evente galėtu kariaut. 5)Padaryti "black market". Slapta parduotuvė kurioje būtu galima pirkti ginklus, narkotikus. 6)Čia yra mappink idėja. Sukurti dar kelis mažus policijos komisariatus. Gal kituose miestuose kaip Las Venturas, Los Santos. Bet ir pačiam sf mieste. Tai duotu tikroviškumo, būtu PK nuovados. 7)Idėja verslam jeigu būtu įmanoma. Būtu tam tikri verslai kur savininkui pačiam reikėtu paplušėti. Pavyzdžiui parduotuvė kur jis pats turėti atsivešti prekias ir pnš.
 10. 1) Pilnai už 2) Už ir jau padare 3) Visiškai už, todėl nes policijai gan sunku gaudyti žmones su super cars ir motociklais, tos mašinos galėtu būti aukštesniems rangams
 11. Dėl ginklų parduotuvės sakyčiau, kad geriau būtu "black market". Slaptos vietos žemėlapyje kuriuose galėtum nusipirkti tuos ginklus, gal net narkotikus, mašinas, šarvus.
 12. Prieš. Policijai algas turėtu mokėti direktorius, o ne baudos.
×
×
 • Create New...